Thumb

Kendine güven sorununun üstesinden gelmek için en pratik 5 yöntem

“Yapana kadar numara yap”

Eğer kendinize olan güveninizi hissettiğinizden daha çok gibi göstererek davranırsanız, bir süre sonra gerçekten de kend..

Thumb

Depresyonla Mücadele Etmenin Yolları

Depresyonda olduğumuzda, dünyadaki hiçbir şey bizi daha iyi hissettiremez gibi gelir. Depresyon aldatıcı bir rahatsızlıktır. Çünkü yardım almamızı engelleyen veya ilerlememiz için gerekli iste..

Thumb

Aldatılma travmasıyla nasıl başa çıkarsınız?

Aldatılmak… İşitildiğinde bile insanda ürperti uyandıran bir söz. Kelime anlamı olarak, güvenilen kişinin güveni sarsıcı davranışta bulunması ve bu davranış sonucunda hissedilenler. Bir eyleme dönüştüğünde ise aldatılan kişinin h..

Thumb

Bitemeyen ilişkiler: Bize iyi gelmeyen, toksik ilişkilerden neden çıkamayız?

Ayrıl-barış şeklinde süren ilişkilere hepimiz bir yerden aşinayız. Bir türlü rayına oturmaz, bir türlü anlaşamayız ve sevmek ilişkiyi sürdürmekte yeterli olmaz. Buna rağmen ilişki bittiğinde büyük bir boşluk ve özlem duygusu kaplar ..

Thumb

Yeme Bozuklukları ve Bilinmeyenleri

Yeme bozuklukları; genetik, psikolojik, çevresel etkenlerden kaynaklı olarak ortaya çıkan; yeme ve kilo kontrolü davranışlarında bozulma ile birlikte fizyolojik(bedensel) ve psikolojik sağlığın bozulması şeklinde sonuçlanan durumlardır..

Ekibimize Katılın

Kadromuza Katılmak İster Misiniz?